В Україні запрацював Державний реєстр санкцій, у якому – 17 202 фізичних та юридичних особи, які вважаються підсанкційними. Як передає портал PromPolitInform, про це Рада національної безпеки і оборони України повідомляє у Facebook.
«В Україні запрацював Державний реєстр санкцій. Його створено з метою надання безоплатного публічного доступу громадян до актуальної та достовірної інформації про суб’єктів, щодо яких застосовані санкції. У реєстрі – 17 202 фізичних та юридичних особи, які вважаються підсанкційними. Ведення реєстру забезпечує Апарат РНБО України», – йдеться у повідомленні.
Згідно з рішенням РНБО, реєстр – це інформаційно-комунікаційна система, що забезпечує збирання, накопичення, захист, облік, відображення, оброблення та надання інформації про всіх суб’єктів щодо яких застосовано санкцій.
Джерелами інформації Реєстру є рішення Ради національної безпеки і оборони України, а також судові рішення про застосування санкцій.
«Дані в реєстрі оновлюються оперативно. Вони є відкритими і загальнодоступними, крім випадків, передбачених законом. На сайті є можливість в електронній формі отримати витяг з інформацією про особу», – зазначили у РНБО.
Як повідомлялось, Президент України Володимир Зеленський підписав Указ № 36/2024 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 29 січня 2024 року «Про затвердження Положення про Державний реєстр санкцій».
Указ набрав чинності з дня його оприлюднення.
Інші матеріали розділу Зв'язок та IT
В Україні зафіксовано мільйонне перенесення мобільного номера в межах послуги MNP (Mobile Number Portability). Як повідомляє портал PromPolitInform, про це інформує Державне підприємство «Український державний центр радіочастот» (УДЦР). Послуга перенесення мобільного номера (MNP), яка запрацювала… Продовження…
Міністерство цифрової трансформації України оголосило, що українці за кордоном зможуть продовжувати використовувати тарифи свого оператора й не сплачувати додаткових зборів за мобільний зв’язок та інтернет на території 27 країн ЄС і після завершення воєнного стану…. Продовження…
Сили безпілотних систем показали роботу українського лазерного комплексу «Тризуб». Нову систему представив командувач сил безпілотних систем Вадим Сухаревський під час конференції «Європейська оборонна індустрія: перспективи співпраці з українським ОПК». Про це інформує Громадське радіо, повідомляє портал PromPolitInform. «Тризуб»… Продовження…
Українська компанія Stetman 10 квітня підписала угоду зі шведською Requtech щодо ліцензійного серійного виробництва супутникових терміналів для платформ OneWeb (LEO) та Intelsat (GEO) Україна і Швеція спільно вироблятимуть супутникові термінали. Як передає портал PromPolitInform, про… Продовження…
У Міністерстві цифрової трансформації під час зустрічі зі швейцарською делегацією обговорили відновлення країни в регіонах, які постраждали через повномасштабне російське вторгнення, а також розвиток цифрової держави. Як передає Укрінформ, про це Мінцифри повідомляє у Фейсбуці, інформує… Продовження…
Німеччина виділяє кошти на забезпечення України доступом до супутникової інтернет-мережі французької компанії Eutelsat, яка розглядається як альтернатива системі Starlink, створеній Ілоном Маском, повідомляє Reuters із посиланням на гендиректора Eutelsat Єву Бернеке. Про це пише «Економічні новини», інформує… Продовження…