Збройні сили України відкинули російських окупантів, які прорвалися на околицю Орлівки Донецької області. Про це у Telegram повідомив головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський у четвер, 29 лютого, інформує портал PromPolitInform.
Він відзначив мужність, стійкість та героїзм військовослужбовців 3-ї штурмової та 25-ї окремої повітряно-десантної бригад.
«Вони сміливими та рішучими діями вибили супротивника, який прорвався на околицю Орлівки», — підкреслив головком.
Раніше Третя штурмова бригада повернула село Красногорівку у Донецькій області під контроль українських військових.
