В Україні оновили застосунок Повітряна тривога. Громадяни зможуть отримати додаткову інформацію про загрозу в регіоні, де вони перебувають.
Про це в ефірі телелемарафону Єдині новини повідомив речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат, інформує портал PromPolitInform.
Ігнат пояснив, якщо “забити” в додаток свій регіон, там з’являтиметься додаткова інформація щодо “підвищеної тривоги”. Українці зможуть отримати сповіщення про входження ракети чи дрона у повітряний простір області. Це коли вже у повітряний простір входить певний об’єкт, там буде звучати додаткова інформація, – сказав речник Повітряних сил ЗСУ.
Щоб скористатися оновленими можливостями застосунку, його потрібно оновити. Водночас Ігнат наголосив, що “не варто на додаток розраховувати як на панацею”.
Треба теж дивитися інші джерела інформації, як-от наш Telegram-канал чи WhatsApp. Треба використовувати будь-яку інформацію, щоб вберегти себе і своїх рідних, – сказав Юрій Ігнат.
Зазначимо, що застосунок Повітряна тривога, який розробило Міністерство цифрової трансформації, призначений для повідомлення про тривоги та події в населених пунктах України. Додаток доступний на платформах AppStore і Google Play.
Фтоо: Unsplash
