У Києві
UA | RU
Prompolitinform

ОГКХ постачатиме ільменіт до країн ЄС та США

Металургія 16.03.2024
огкх

Об’єднана гірничо-хімічна компанія за останні місяці уклала контракти на ще 80 тисяч тонн для кінцевих споживачів у ЄС та контрагентів у США. Про це повідомила пресслужба компанії в Facebook, передає портал PromPolitInform.

В ОГХК зауважили, що попри труднощі та ризики воєнного часу, торік компанії вдалося відвантажити понад 102 тис тонн продукції. Планові обсяги постачання на 2024 рік вже сягнули 200 тис тонн.

«Завдяки ефективним підходам та налагодженню комунікації з потенційними покупцями, за 4 квартал 2023 року та 1 квартал 2024 року АТ “ОГХК” підписало контрактів на ще ~ 80 тис. тонн. Це був важкий період. Головні виклики припали на останні 5 місяців», – перший заступник голови правління Єгор Перелигін.

Наразі в компанії повністю відсутні борги по заробітній платі та електроенергії. Компанія також змогла залучити серію передоплат за готову продукцію від стабільних гравців на ринку та відкрити нові шляхи постачання для кінцевих споживачів світового рівня.

«Ми інтегрували функції координації та управління логістикою в комерційному блоці, стали більш гнучкими та зробили акцент на індивідуальному підході до стратегічних клієнтів. Як результат — відкрили бренд «ОГХК» для відомих кінцевих споживачів в Італії, Іспанії та Німеччині», – додав Перелигін.

Також у ОГХК зазначили, що за результатами другого кварталу, рутил та циркон підприємства можуть стати абсолютно регулярними та ключовими компонентами в сировинних портфелях великих переробників в Італії, Іспанії та Німеччині.

Водночас стратегічними партнерами щодо ільменітового концентрату ОГХК залишаються компанії у США та Чехії.

«Також відкриваємо експортні «двері» для ільменіту Іршанського ГЗК одному з найбільших кінцевих споживачів у Північній Америці», – повідомив Перелигін.

Інші матеріали розділу Металургія

Українські металурги за рік збільшили виробництво на 21,6%

За підсумками 2024 року вітчизняні підприємства металургійної галузі виробили 7,58 млн т сталі, перевищивши показник 2023 року на 21,6%. Такі дані оприлюднило ОП «Укрметалургпром», передає портал PromPolitInform. Як повідомили в об’єднанні, українські металургійні підприємства у… Продовження…


«Метінвест» у 2024 році освоїв випуск 20 нових видів продукції

Компанія впроваджує інновації, освоюючи нові продукти для будівництва й машинобудування Металургійні підприємства групи «Метінвест» в Україні продовжують удосконалювати виробництво навіть в умовах війни. У 2024 році компанія налагодила випуск 20 нових видів продукції, зокрема на комбінатах «Каметсталь»… Продовження…


«Інтерпайп» Пінчука в Батумі відкрив логістичний хаб

Група «Інтерпайп», засновником якої є олігарх Віктор Пінчук, разом з партнерами налагодила перевалку трубної продукції в грузинському порту Батумі. Надалі їх планують доставляти клієнтам на Кавказі та в країни Середньої Азії. Про це, iнформує The… Продовження…


Завод «Метінвесту» Ахметова, що побудують в Італії, працюватиме на українській сировині — Forbes

Група «Метінвест», що належить українському мільярдерові Рінату Ахметову, у 2025 році розпочне будівництво нового заводу в Італії. Очікується, що він на 60% використовуватиме українську сировину. Однак для цього групі потрібно збудувати ще один завод в Україні вартістю до 1 млрд доларів. Про це пише Forbes… Продовження…


«Каметсталь» замінила застаріле електроустаткування у коксовому цеху

У коксовому цеху заводу «Каметсталь» за цьогорічною інвестиційною програмою модернізували розподільчу підстанцію №55. Про це повідомила пресслужба компанії, інформує портал PromPolitInform. «Перші місяці роботи нового електроустаткування довели більш високу надійність електрозабезпечення коксової батареї № 5», –… Продовження…


Сталеві фортеці від Метінвесту зберігають життя військових. В Силах оборони вони слугують підземними шпиталями, командними пунктами, укриттями операторів дронів

Від початку повномасштабного вторгнення РФ Група Метінвест Ріната Ахматова у межах ініціативи «Сталевий Фронт» налагодила виробництво мобільних металевих укриттів, які називаються «сталевими криївками». Військові на фронті отримують їх у вигляді окремих укриттів, командних пунктів, які… Продовження…


Усі матеріали розділу
Про нас / Контакти / Реклама

© Prompolitinform, 2015-2025
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на prompolit.info. Редакція порталу Prompolitinform може не поділяти позицію авторів

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: