Українські металурги у 1 кварталі на третину збільшили виробництво

Металургія 09.04.2024 / автор:
Українські металурги у 1 кварталі на третину збільшили виробництво

Металургійні підприємства України у 1 кварталі 2024 року виплавили 1,69 млн т сталі, що на 36,6% більше у порівнянні із 1 кварталом минулого року. Про це повідомляє об’єднання «Укрметалургпром», передає портал PromPolitInform.

Так, за даними об’єднання, у січні-березні також зафіксовано зростання виробництва чавуну на 32,1% відносно аналогічного періоду 2023 року, до 1,59 млн т.

Виробництво прокату за три місяці з початку року склало 1,39 млн т, додавши 35,5% у річному вимірі.