Кабінет міністрів виділив 1 млрд грн на будівництво укриттів у лікарнях

Новини 10.04.2024 / автор:
Кабінет міністрів виділив 1 млрд грн на будівництво укриттів у лікарнях

Кабмін виділив 1 млрд грн на будівництво укриттів. Про це повідомляє Радіо Свобода з посиланням  на пресслужбу відомства, інформує портал PromPolitInform.

«Обласні військово-цивільні адміністрації мають до 1 травня зібрати інформацію про готові до реалізації проєкти укриттів у лікарнях та до 15 травня – надати ці дані Міністерству охорони здоров’я», – кажуть у Кабміні.

Відомо, що МОЗ сформує комісію для остаточного відбору проєктів та подасть пропозиції Кабміну щодо виділення субвенції.

Зазначається, що кошти будуть спрямовані на будівництво, реставрацію, капітальний ремонт сховищ, протирадіаційних укриттів та споруд подвійного призначення у лікарнях комунальної форми власності.