Після планового ремонту в експлуатацію введено блок АЕС. Це може покращити енергетичну ситуацію

Енергетика 08.06.2024 / автор:
Після планового ремонту в експлуатацію введено блок АЕС. Це може покращити енергетичну ситуацію

Після планового ремонту у експлуатацію введено блок однієї з українських АЕС потужністю у 1000 МВт. Про це повідомляє пресслужба Міністерства енергетики, інформує портал PromPolitInform.

На одній з українських атомних електростанцій на 10 днів раніше запланованого терміну було завершено плановий ремонт одного з блоків. Його введено в експлуатацію, що збільшить потужності енергосистеми на 1000 МВт.

Додатковий блок на АЕС може покращити ситуацію в енергосистемі.