Міністерство енергетики
Пошкоджено всі великі ТЕС і ГЕС, – заява Міненерго після ворожих масованих ударів в Україні
В Україні внаслідок ворожих атак пошкоджено всі великі теплові та гідроелектростанції. Це позначилося на їхній можливості виробляти електроенергію. Про це повідомляє 24 канал з посиланням на Міністерство енергетики України, передає портал PromPolitInform. У Міненерго зазначили, що останніми
інші матеріали розділу Міністерство енергетики
Цифра дня: 1 млрд кубометрів газу видобуто на нових свердловинах Укргазвидобування
Протягом 2023 року державні компанії газовидобувної галузі продемонстрували значні успіхи в роботі, наростивши обсяги видобутку, та ввели в експлуатацію нові свердловини. На цьому, інформує Міненерго, наголосив міністр енергетики України Герман Галущенко під час робочого візиту
Опалювальний сезон: де можуть виникнути проблеми та чи чекати блекаутів
Слід бути готовими до різних сценаріїв. В Україні від самого закінчення минулого опалювального сезону почали підготовку до наступного. Ми розуміємо, наскільки він може бути складним де можуть виникнути проблеми в опалювальний сезон та чи чекати блекаутів.
Україна ставить крапку на російському паливі
Уперше в атомний блок ВВЕР-440 на Рівненській АЕС завантажено паливо неросійського виробництва. Україна здійснила історичний крок, який кардинально змінює ринок ядерного палива. Перше українське ядерне паливо, виготовлене за межами росії, було успішно завантажено в атомний
Міненерго заявило, що в жодному регіоні не планується відключень світла з 1 жовтня
Міністерство енергетики заперечило повідомлення про можливі відключення електроенергії з 1 жовтня. Про це йдеться в повідомленні Міненерго від 12 вересня, інформує портал PromPolitInform. «В Україні триває наймасштабніша за всі часи незалежності ремонтна кампанія на об’єктах енергетики.
Україна відновлює експорт електроенергії
Енергосистема України вже майже два місяці працює без обмежень забезпечення електроенергією споживачів, із запасом потужності, що дозволяє відновити експорт електроенергії. Як передає портал PrоmPolitInform, про це 7 квітня повідомило Міністерство енергетики. Прибуток від експорту піде







