Наші воїни вперше затрофеїли російський «танк-черепаху» разом з танкістами (ВІДЕО)

війна Росії проти України 17.06.2024 / автор:

Українські військові вперше затрофеїли ворожий «танк-черепаху» та взяли в полон російських танкістів.

Про це повідомляє  ОСУВ «Хортиця» на своєму офіційному телеграм-каналі «Хортицький Вітер», інформує портал PromPolitInform.

Як зазначається, на Краматорському напрямку в районі Кліщіївки воїни 22 окремої механізованої бригади захопили російський «танк-черепаху», а також взяли в полон його екіпаж.

У відомстві наголосили, що це перший відомий такий випадок.

«Завдяки підрозділу безпілотних систем було виявлено ворожий танк в районі села Кліщіївка. Застосувавши БпАК, по танку були здійснені скиди. Уражений танк та дезорієнтований екіпаж противника, намагаючись втекти, втратив будь-яку можливість віднайти вірний напрямок для повернення до своїх позицій», — йдеться в повідомленні.

Крім цього, завдяки артилерії бригади танк було зупинено на одному з рубежів, і вже піхотинці з механізованого батальйону взяли в полон екіпаж разом з танком.

«Під час перемовин з екіпажем, механік-водій заховався всередині разом з гранатою і намагався підірвати танк. Але наші піхотинці знайшли вагомі аргументи для переконання, що краще жити, ніж вмерти», — додали у відомстві.

 

 Фото – t.me/Khortytsky_wind