У ніч проти неділі, 22 вересня, російсько-окупаційні війська атакували Україну двома керованими авіаційними ракетами Х-59/69 та випустили 80 ударних БпЛА типу Shahed. ППО знищила 71 ударний безпілотник. Як передає портал PromPolitInform, про це повідомили в Повітряних силах ЗСУ.
Російські війська запустили ракети із повітряного простору ТОТ Луганської області, а ударні БпЛА — із російських Єйська та Курська.
Внаслідок роботи ППО збито 71 ударний БпЛА, іще шість безпілотників локаційно втрачені внаслідок протидії РЕБ.
Протиповітряна оборона працювала у Хмельницькій, Вінницькій, Черкаській, Кіровоградській, Житомирській, Київській, Сумській, Полтавській, Херсонській та Миколаївській областях, зазначили у Повітряних силах.
Повітряну атаку противника відбивали авіація, зенітні ракетні війська, мобільні вогневі групи та підрозділи РЕБ Сил оборони України.
