Росіяни вчора вчинили черговий теракт в Україні. Такі дії спрямовані на те, щоб послабити суспільство. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заступника голови Нацполіції, начальника кримінальної поліції Андрія Нєбитова, передає портал PromPolitInform.
Нєбитов наголосив, що вчорашній теракт у Дніпрі, внаслідок якого постраждали правоохоронці й військові, – це не просто відлуння фронту.
«Росіяни не шкодують ресурсів для вчинення вбивств захисників і правоохоронців у тилу, але мета ворога – послабити не тільки українські сили безпеки й оборони, а й усе суспільство та всю державу», – підкреслив правоохоронець.
Він пояснив, що вербуючи терористів-підривників серед громадян-зрадників України, Росія намагається розхитати ситуацію всередині країни та розколоти суспільство.
«Усі ці підриви, підпали автівок, знищення інфраструктури – свідомі диверсії, які водночас підсилюються інформаційно-психологічними атаками ворога для дискредитації військових і всієї правоохоронної системи», – підсумував заступник голови Нацполіції.
Нагадаємо, що вчора, 14 грудня, вдень в одному з центральних районів Дніпра пролунав вибух. Як пізніше стало відомо, жертвою вибуху став військовий, а двоє правоохоронців постраждали.
Спочатку місцеві ЗМІ повідомляли про ймовірний підрив автомобіля, але пізніше з’явилася інформація, що біля входу у будівлю обласного ТЦК спрацював саморобний вибуховий пристрій.


