З початку 2024 року українські агровиробники отримали допомогу на 1,98 млрд грн. Про це інформує Агро Перспектива, повідомляє портал PromPolitInform.
Така допомога для 27 614 фермерських господарств та інших виробників сільськогосподарської продукції виплачена за підтримки Світового банку.
Зокрема:
10 447 отримали бюджетну субсидію на 1 гектар для провадження с/г діяльності на загальну суму понад 1,15 млрд грн.
15 252 — дотацію для утримання великої рогатої худоби (корів) усіх напрямів продуктивності на суму понад 620 млн грн.
1 915 — спеціальну бюджетну дотацію для утримання маточного поголів’я кіз та/або овець на суму понад 207 млн грн.
Мінагрополітики продовжуватиме реалізовувати відповідну програму і в 2025 році, йдеться в повідомленні Мінагро.