Кислицю призначили першим заступником глави МЗС

Новини 13.02.2025 / автор:
Кислицю призначили першим заступником глави МЗС

Колишнього постійного представника України при Організації об’єднаних націй Сергія Кислицю призначено першим заступником міністра закордонних справ. Відповідне розпорядження опубліковане на урядовому порталі, інформує портал PromPolitInform.

Документ у середу, 12 лютого, підписав прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

“Призначити Кислицю Сергія Олеговича першим заступником міністра закордонних справ України”, – йдеться у розпорядженні.

Кислиця – український дипломат. З березня 2014 року до лютого 2020-го обіймав посаду заступника глави МЗС. А з грудня 2019-го до грудня 2024-го був постійним представником України при ООН.

  • 20 грудня 2024 року Зеленський заявив, що загалом погодив понад 30 нових призначень послів.
  • 21 грудня з’явився указ президента про звільнення Кислиці з посади постійного представника при ООН.

Фото – ЕРА