Ціни на ліки в Україні вже в березні будуть знижені. Здешевленню, зокрема, сприятиме обмеження націнок для аптек та гуртових постачальників.
У межах заходів для здешевлення ліків Кабінет міністрів встановив максимальну торговельну націнку для аптек у 35% для безрецептурних препаратів і регресивну шкалу для рецептурних.
Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль в Телеграм, інформує портал PromPolitInform.
За його словами одночасно уряд буде посилювати контроль за наявністю лікарських засобів у лікарнях. “Пацієнти повинні отримувати ліки в лікарнях безоплатно. Держава за це платить у межах програми медичних гарантій”, – додав він.
Шмигаль сказав, що “ціни на ліки, які за останні три роки суттєво зросли, вже в березні будуть знижені”.
Фото – з відкритих джерел
