Київ інтенсивно розвиває свою оборонну промисловість.
Україна інтенсивно розвиває свою оборонну промисловість, зокрема виробляє мільйони безпілотників на рік. Таким чином, країна вже майже на 40% самодостатня у виготовленні зброї. Про це, пише Хартия’97, міністр закордонних справ України Андрій Сибіга заявив під час засідання Ради Україна-НАТО у Брюсселі, передає портал PromPolitInform.
«Сьогодні на засіданні Ради Україна-НАТО я зосереджуся на самодостатності України та Європи. Україна зараз витрачає 26% свого бюджету на оборону», – сказав Сибіга.
За його словами, українська оборонна промисловість виробляє мільйони безпілотників на рік.
«Ми вже майже на 40% самодостатні. І ми можемо збільшити всі ці показники», – наголосив глава МЗС.
