В ніч на 23 квітня російська армія запустила по Україні понад 130 дронів ППО збила рівно половину безпілотників.
Про це повідомляють Повітряні сили ЗСУ, інформує портал PromPolitInform.
“У ніч на 23 квітня противник атакував 134 ударними БпЛА (безпілотниками-імітаторами інших типів)”, – йдеться у повідомленні.
Безпілотники окупанти запускали з районів:
- Курськ, Брянськ, Орел;
- Приморсько-Ахтарськ, Чауда, Гвардійське (Крим).
Як відпрацювала ППО
Повітряний напад противника відбивали авіація, зенітні ракетні підрозділи, засоби РЕБ та мобільні вогневі групи Сил оборони України.
“Станом на 9:30 підтверджено збиття 67 ударних БпЛА типу Shahed (безпілотників інших типів) на сході, півночі, півдні та в центрі країни”, – зазначили військові.
Крім того, 47 ворожих безпілотників-імітаторів були локаційно втрачені.
Наслідки атаки РФ по Україні
Внаслідок ворожої атаки постраждали Харківська, Полтавська, Донецька, Одеська Дніпропетровська області та Запоріжжя.
Зокрема, цієї ночі Полтава зазнала масованої повітряної атаки з боку російських окупантів, й цілями ворожих дронів була суто цівільна інфраструктура. В результаті атаки постраждали три людини.
Також у ніч проти 23 квітня у Харкові пролунало щонайменше шість вибухів. На ранок у місті фіксували руйнування будівель в результаті ворожих ударів.
Крім того, 22 квітня російські війська завдали авіаудар по інфраструктурі Запоріжжя. Загинула 55-річна жінка ще 23 людини отримали поранення, серед них четверо дітей.
Фото – з відкритих джерел
