Випускники медвузів отримають 200 тисяч гривень – Шмигаль назвав умови

Новини 30.05.2025 / автор:
Випускники медвузів отримають 200 тисяч гривень – Шмигаль назвав умови

В Україні існує дефіцит медиків в певних місцях. Уряд вирішив стимулювати грошима випускників вишів.

Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль на засіданні уряду, інформує портал PromPolitInform.

“Поряд з безпекою та обороною інвестиції в людський капітал – це наскрізна політика уряду та держави”, – сказав він.

За його словами, Кабмін схвалює постанову про запровадження одноразової виплати в 200 тис. грн для випускників медичних вишів, які влаштовуються на роботу в медзаклади сільської місцевості або на території активних бойових дій.

“Це дієва підтримка молодих спеціалістів та засіб подолання кадрового дефіциту медиків на місцях”, – додав Шмигаль.