У Києві
У Києві
UAENRU Наш новий телеграм канал Доєднуйтесь, щоб отримувати сповіщення про найважливіші новини

Агенти ГУР здійснили атаку на військовий об’єкт в Калінінграді: деталі

Новини 16.06.2025 / автор:
Агенти ГУР здійснили атаку на військовий об’єкт в Калінінграді: деталі

Агенти ГУР атакували промислову підстанцію в Калінінграді. Об’єкти російського ВПК та окупаційної армії знеструмлені. Про це повідомляють джерела ТСН.ua у розвідці, інформує портал PromPolitInform.

Як зазначається, 14 червня о 4 ранку партизани злили охолоджувальну рідину з трансформатора та підпалили об’єкт.

«У результаті пожежі електропостачання було припинено, збитки РФ оцінили в майже п’ять мільйонів доларів», — йдеться у повідомленні.

Більше деталей очікуємо згодом.

Про нас / Контакти / Реклама / Редакційна політика / Політика виправлень © Prompolitinform, 2015-2026
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на цьому сайті, дозволяється лише за умови посилання на prompolit.info. Редакція порталу Prompolitinform може не поділяти погляди авторів.