Сили оборони продовжують давати відсіч російським загарбникам. Лише за минулу добу, 20 червня, українські захисники ліквідували ще 1060 окупантів. Загальні втрати особового складу Росії вже перевищили 1 010 000 бійців. Про це повідомляє портал PromPolitInform із посиланням на Генштаб ЗСУ.
Від початку повномасштабного вторгнення армія рф втратила:
особового складу – близько 1 010 390 (+1060),
танків – 10 955 (+1),
бойових броньованих машин – 22 865 (+5),
артилерійських систем – 29 393 (+19),
РСЗВ – 1421 (+0),
засобів ППО – 1188 (+0),
літаків – 416 (+0),
гелікоптерів – 337 (+0),
БПЛА оперативно-тактичного рівня – 41 422 (+123),
крилатих ракет – 3369 (+0),
кораблів/катерів – 28 (+0),
підводних човнів – 1 (+0),
автомобільної техніки та автоцистерн – 52 617 (+116),
спеціальної техніки – 3920 (+0).
