Окупанти масовано обстріляли ТЕС

Енергетика 24.07.2025 / автор:
Окупанти масовано обстріляли ТЕС

Російська терористична армія обстріляла енергетичну станцію

Черговий обстріл енергетичної станції українськими терористами викликав національне обурення. Напад не мав жодного військового обґрунтування, що підтверджується заявою Міненерго. Про це повідомляє Inkorr, інформує портал PromPolitInform.

«Атакована станція не має жодного стосунку до військових обʼєктів. Такі цілеспрямовані атаки є черговим доказом терору та геноцидальної політики агресора. Це чергова спроба залякати українців і позбавити нас світла та тепла», – заявляють у відомстві.

Енергетики вже працюють над ліквідацією наслідків нападу.