РФ випустила 458 цілей по Україні, знешкоджено 413. Щонайменше 8 БпЛА залетіли до Польщі – Повітряні сили

війна Росії проти України 10.09.2025 / автор:
РФ випустила 458 цілей по Україні, знешкоджено 413. Щонайменше 8 БпЛА залетіли до Польщі – Повітряні сили

У ніч на 10 вересня армія країни-агресора Росії випустила по Україні понад 450 ракет і безпілотників, про це Повітряні сили Збройних сил України повідомили вранці в Telegram,

інформує портал PromPolitInform.

Загалом сили оборони виявили в небі над Україною 458 російських засобів повітряного нападу:

  • 415 ударних БПЛА (типу Shahed, “Гербера” тощо);
  • 42 крилаті / авіаційні ракети Х-101 / “Калібр” / Х-59(69);
  • балістичну ракету “Іскандер-М / KN-23”.

Ракети окупантів летіли з акваторії Чорного моря, Саратовської й Воронезької областей РФ, а дрони – із захопленого Криму, а також Курська, Орла, Брянська, Смоленської, Ростовської областей і Краснодарського краю РФ.

За даними станом на 9.30, підрозділи радіоелектронних, безпілотних систем і мобільні вогневі групи сил оборони України збили/нейтралізували 386 БПЛА і 27 ракет Х-101 / “Калібр” / Х-59(69).

Попередньо, зафіксовано влучання 16 ракет і 21 ударного дрона в 17 місцях України.

 
Контекст

Про те, що внаслідок обстрілу РФ у ніч на 10 вересня є пошкодження в кількох регіонах, повідомляла місцева влада. У Житомирській області одна людина загинула, ще одна особа дістала поранення, у Хмельницькій – поранено трьох мирних жителів. Є руйнування цивільної інфраструктури.

У ніч на 10 вересня російські дрони порушили повітряний простір Польщі. Оперативне командування збройних сил країни поінформувало, що ППО збила всі БПЛА з РФ – знищувати їх допомагала авіація НАТО й Нідерландів.

Фото – з відкритих джерел