Пошкоджено об’єкти енергетичної та транспортної інфраструктури.
Внаслідок російської атаки БпЛА на Подільськ у ніч на 29 жовтня без електропостачання залишились понад 50 населених пунктів. Про це, пише Odessa.online, повідомляє пресслужба прокуратури Одещини, передає портал PromPolitInform.
Як повідомлялося раніше, унаслідок ворожої атаки пошкоджено об’єкти енергетичної та транспортної інфраструктури. В прокуратурі уточнили, що постраждалий – 52-річний цивільний чоловік. Його шпиталізували.
Розпочато досудове розслідуванн за фактами вчинення воєнних злочинів (ч. 1 ст. 438 КК України).
Зазначимо, сьогодні вранці у ДТЕК повідомили, що енергетики перепідключили обʼєкти критичної інфраструктури та житлові будинки до резервних ліній там, де це технічно можливо, та повернули світло 7 тисячам родин. Ще 26,9 тисяч домівок залишаються без світла.