РФ ударила по енергооб’єктах у трьох областях. Діють графіки відключень – Міненерго 

війна Росії проти України 29.10.2025 / автор:
РФ ударила по енергооб’єктах у трьох областях. Діють графіки відключень – Міненерго 

Ворог завдав ударів по енергетичних об’єктах Дніпропетровської, Донецької та Одеської областей.

Про це повідомляє  пресцентр Міненерго, інформує портал PromPolitInform.

Як зазначається, аварійно-відновлювальні роботи тривають, енергетики працюють безперервно, щоб якнайшвидше відновити електропостачання.

Діятимуть погодинні відключення

Сьогодні графіки погодинних відключень діятимуть у деяких регіонах України з 08:00 до 22:00.

“Актуальні графіки розміщуються на офіційних ресурсах регіональних операторів системи розподілу. Про зміни в енергопостачанні дізнавайтесь на сторінках обленерго вашого регіону”, – йдеться у повідомленні.

Обмеження для промспоживачів

Крім того, у частині регіонів з 07:00 до 22:00 заплановано застосування графіків обмеження потужності для промислових споживачів.

“Закликаємо споживачів раціонально використовувати електроенергію протягом усього дня, особливо у пікові години споживання вранці і ввечері. Це допомагає знизити навантаження на систему”, – додали в Міненерго.

Що передувало?

  • Раніше Цензор.НЕТ повідомляв, що ворог атакував об’єкт критичної інфраструктури в центрі Чернігова.
  • Також зазначалося, що ршисти вдарили по об’єкту ДТЕК та транспортній інфраструктурі Одещини: поранено чоловіка, є знеструмлення. 

Фото – з відкритих джерел