У середу, 19 листопада, у більшості регіонів України діятимуть обмеження споживання електрики. Енергетики планують застосовувати від однієї до чотирьох черг відключень. Як передає портал PromPolitInform, про це повідомила пресслужба Укренерго.
Згідно з прогнозом, графіки погодинних відключень діятимуть з 00:00 до 23:59. Паралельно із цим для промислових підприємств планують застосовувати обмеження потужності.
В Укренерго наголосили, що час відключень протягом дня можуть коригуватися залежно від ситуації у системі.
«Коли електроенергія з’являється за графіком – будь ласка, споживайте її ощадливо», – попросили в компанії.
