Президент Володимир Зеленський під час візиту до Іспанії провів зустріч з королем Феліпе VI.
Про це повідомила пресслужба глави держави, інформує портал PromPolitInform.
Переговори відбулися у королівській резиденції Сарсуела. Глава держави подякував Іспанії за підтримку України в умовах російської агресії, зокрема за військову допомогу, яку Мадрид надає від початку повномасштабного вторгнення.
Також Зеленський висловив вдячність за тепле ставлення до українців, які тимчасово знайшли прихисток в Іспанії, та за допомогу, яку країна продовжує надавати переселенцям.



