За добу 22 листопада рф втратила на фронті 1 170 солдатів. Крім того, ЗСУ «мінуснули» понад 200 безпілотників РФ та значну кількість військової техніки. Як передає портал PromPolitInform, про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ.
Згідно з оприлюдненими даними, від 24 лютого 2022 року до 22 листопада 2025 року включно орієнтовні бойові втрати противника склали:
особового складу – близько 1 163 440 (+1 170) осіб;
танків – 11 361 (+4) од.;
бойових броньованих машин – 23 607 (+7) од.;
артилерійських систем – 34 559 (+9) од.;
РСЗВ – 1 547 (+1) од.;
засобів ППО – 1 248 (+1) од.;
літаків – 428 од.;
гелікоптерів – 347 од.;
БПЛА оперативно-тактичного рівня – 82 842 (+222) од.;
крилатих ракет – 3 981 од.;
кораблів та катерів – 28 од.;
підводних човнів – 1 од.;
автомобільної техніки та автоцистерн – 67 842 (+74) од.;
спеціальної техніки – 4 002 од.
ЗСУ продовжують завдавати значних втрат ворогу, зміцнюючи оборонні позиції та утримуючи стратегічні рубежі.
