Забрали на «фільтрацію». Російські військові перетнули кордон на Сумщині і примусово вивезли понад 50 жителів з села

Суспільство 21.12.2025 / автор:
Забрали на «фільтрацію». Російські військові перетнули кордон на Сумщині і примусово вивезли понад 50 жителів з села

У ніч проти 20 грудня на Краснопільщині Сумської області російські війська зайшли в прикордонне село Грабовське й вивезли звідти понад пів сотні людей. Про це, пише Апостроф, повідомляє «Кордон.Медіа». Інформує портал PromPolitInform.

Медіа стверджує, що у селі перебували цивільні мешканці, які раніше підписали відмови від евакуації. Мова йде про трохи понад півсотні громадян, яких вивезли на територію РФ для проведення так званих «фільтраційних заходів».

Червоний Хрест, Білі Янголи та представники влади вивезли людей з села, але це 1/4 мешканців, які там перебували, інші, попри попередження про ситуацію, залишилися.