РФ атакувала два енергооб’єкти ДТЕК на Одещині є значні пошкодження 

війна Росії проти України 31.12.2025 / автор:
РФ атакувала два енергооб’єкти ДТЕК на Одещині є значні пошкодження 

Вночі російські війська знову атакували енергетичну інфраструктуру Одеської області. Під ударом опинилися два енергооб’єкти ДТЕК.

Про це повідомляє ДТЕК, інформує портал PromPolitInform.

Як повідомили в компанії, пошкодження є значними. Для повного відновлення обладнання та повернення його до працездатного стану знадобиться час.

У ДТЕК наголошують, що лише протягом грудня ворог суттєво пошкодив десять підстанцій в Одеській області. Загалом від початку року Росія здійснила атаки вже на 25 енергооб’єктів регіону.

Наразі енергетики працюють у цілодобовому режимі, щоб якнайшвидше повернути електропостачання споживачам.

Атака на Одесу 31 грудня