Динамо

«Динамо» переграло «Шахтар» і вийшло до чвертьфіналу Кубка України

У чвертьфінал Кубка України пробилося київське «Динамо», здолавши донецький «Шахтар» з рахунком 2:1 на стадіоні імені Валерія Лобановського. Перший тайм пройшов під диктовку донеччан. Команда активно пресингувала і кілька разів створювала небезпечні моменти біля воріт Руслана