електроенргія
«Київенерго» озвучив борги Києва за електроенергію
У компанії «Київенерго» порахували, що загальна заборгованість столичних споживачів електроенергії у вересні в порівнянні з серпнем 2017 року зросла на 3,2% і станом на 1 жовтня становила 1,012 мільярда гривень. Про це повідомили в прес-службі
