енергетична безпека

Україна створює мережу «енергетичних сот»: які переваги отримає критична інфраструктура

Україна створює мережу «енергетичних сот» — автономних або напівавтономних кластерів, де критична інфраструктура може працювати навіть тоді, коли центральна мережа пошкоджена. Про це, інформує TrueUA, повідомив перший віцепрем’єр, міністр енергетики Денис Шмигаль, підсумовуючи засідання Конгресу місцевих та регіональних влад