енергетичний потенціал
Виробляючи енергію із сміття, Україна може заощадити до 1 млрд м3 газу
«Виробляючи енергію із сміття, Україна може заощадити до 1 млрд м3 газу у рік, а також вирішити проблему сміттєзвалищ!»,- наголосив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук під час наради із експертами щодо найефективніших шляхів стимулювання використання сміття
