енергоблоки АЕС

Вперше «Енергоатом» запустив у роботу усі 15 енергоблоків АЕС

Державне підприємство «Енергоатом» повідомило, що вранці 30 січня під’єднало до енергосистеми енергоблок №4 Рівненської АЕС, який відключали на середній планово-попереджувальний ремонт. Таким чином запущено в роботу всі наявні 15 енергоблоків. Як передає портал PrоmPolitInform, про