Вперше «Енергоатом» запустив у роботу усі 15 енергоблоків АЕС

Енергетика 30.01.2022 / автор:
Вперше «Енергоатом» запустив у роботу усі 15 енергоблоків АЕС

Державне підприємство «Енергоатом» повідомило, що вранці 30 січня під’єднало до енергосистеми енергоблок №4 Рівненської АЕС, який відключали на середній планово-попереджувальний ремонт. Таким чином запущено в роботу всі наявні 15 енергоблоків. Як передає портал PrоmPolitInform, про це повідомили у компанії.

«Вперше за всю історію атомної енергетики України ДП «НАЕК «Енергоатом» працює всіма 15-ма енергоблоками одночасно», – йдеться у повідомленні.

В «Енергоатомі» додали, що з грудня 2021 року компанія працювала 14-ма енергоблоками з 15, «забезпечуючи стабільне проходження осінньо-зимового періоду».