Госпсуд Києва
«Зелені енергетики» відсудили у «ГарПока» 700 млн гривень
Виробники так званої зеленої електроенергії звернулися до Господарського суду столиці, аби повернути ті гроші, які заборгувало їм державне підприємство «Гарантований Покупець». Йшлося про майже 700 млн гривень загалом. Про це інформує «Перший діловий» телеканал, повідомляє
