#промислова_безпека

У Китаї після двох тижнів під землею урятували гірника

Китайські рятувальники підняли на поверхню гірника, який два тижні перебував під землею після аварії на золотокопальні. Про це з посиланням на Сіньхуа повідомляє Укрінформ інформує портал  PromPolitInform. “Стан шахтаря дуже ослаблений й рятувальники допомагають йому