У Китаї після двох тижнів під землею урятували гірника

Промислова безпека 24.01.2021 / автор:
У Китаї після двох тижнів під землею урятували гірника

Китайські рятувальники підняли на поверхню гірника, який два тижні перебував під землею після аварії на золотокопальні. Про це з посиланням на Сіньхуа повідомляє Укрінформ інформує портал  PromPolitInform.

“Стан шахтаря дуже ослаблений й рятувальники допомагають йому піднятися на поверхню”, – йдеться у повідомленні.

Раніше рятувальникам вдалося встановити контакт лише із 10 шахтарями, які перебувають у гарному фізичному та психологічному стані. Інші вважаються загиблими.

Нагадаємо: унаслідок аварії на шахті у місті Янтай на сході Китаю з 10 січня під землею залишаються заблокованими 22 гірники.