#prompolitinform
Імпорт газу в Україні впав у 28 разів через високі ціни в Європі – до мінімуму з грудня 2024-го
Україна у квітні імпортувала 29 млн кубометрів природного газу. Україна у квітні імпортувала 29 млн кубометрів природного газу. Це у 28 разів менше, ніж у березні (789 млн кубометрів) та у вісім разів менше, ніж
інші матеріали розділу #prompolitinform
Україна вшановує пам’ять Героїв Революції Гідності, сьогодні 12-ті роковини розстрілів активістів Небесної Сотні (ФОТО)
Сьогодні, 20 лютого, Київ разом із усією країною вшановує пам’ять Героїв Небесної Сотні. Цього року ми відзначаємо 12-ті роковини розстрілів активістів Революції Гідності – подій, що змінили перебіг нашої історії та стали першим переможним боєм
Вночі РФ атакувала Україну балістикою та 128 БпЛА: ППО знешкодила 107 цілей – Повітряні сили
У ніч на 20 лютого російські окупанти атакували Україну балістикою та 128 БпЛА різних типів. Про це повідомили у Повітряних силах, інформує портал PromPolitInform. Так, окупанти випустили балістичну ракету “Іскандер-М” із Ростовської області РФ, а також 128
Загальні бойові втрати РФ від початку війни – близько 1 257 880 осіб (+970 за добу), 11 684 танки, 37 387 артсистем, 24 060 ББМ – Генштаб ЗСУ
Сили оборони України від початку повномасштабного вторгнення РФ ліквідували 1 257 880 осіб російських окупантів. Про це повідомили у Генштабі ЗСУ, інформує портал PromPolitInform. Втрати російської армії Так, загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 20.02.26 орієнтовно становлять:
Україна і НАТО запускають секретний канал: ЗСУ можуть суттєво посилитися
Новий інструмент закритого зв’язку стане проривом у військовій інтеграції та може з’явитися вже цього року Україна та НАТО готуються створити систему таємного обміну інформацією, яка дозволить передавати критично важливі дані у закритому режимі. Про це,
Для енергетиків заснували премії у 200 тис грн. Скільки працівників енергетичної галузі буде відзначено
Виплати мають стати щорічною державною відзнакою за професіоналізм і самовіддану працю в енергетичній галузі. В Україні заснували щорічні Премії Кабінету Міністрів України для працівників енергетичної галузі. Про це повідомила прем’єр-міністерка Юлія Свириденко, передає портал PromPolitInform.









