радіомовлення

Із 1 січня в Україні зростають обсяги мовлення державною мовою для теле- і радіомовників

Обсяги використання української мови для теле- і радіомовлення зросли з 1 січня. Для теле- і радіомовників збільшують обсяги мовлення державною мовою з 1 січня 2024 року. Вимоги щодо трансляції програм державною мовою визначені статтею 40