столичне метро
4G запустили ще на шести станціях столичного метро
Мобільний інтернет четвертого покоління запустили ще на шести станціях столичного метро. Про це повідомляє пресслужба Міністерства цифрової трансформації, передає портал PromPolitInform. «Тепер мобільним інтернетом четвертого покоління можна скористатися ще на 6 станціях київського метро та в тунелях
