4G запустили ще на шести станціях столичного метро

Зв'язок та IT 22.08.2020 / автор:
4G запустили ще на шести станціях столичного метро

Мобільний інтернет четвертого покоління запустили ще на шести станціях столичного метро. Про це повідомляє пресслужба Міністерства цифрової трансформації, передає портал PromPolitInform.

«Тепер мобільним інтернетом четвертого покоління можна скористатися ще на 6 станціях київського метро та в тунелях між ними: Університет, Театральна, Контрактова та Поштова площі, Майдан Незалежності та Золоті Ворота», – йдеться у повідомленні.

4G зараз працює на 15 станціях.

Планується до кінця серпня запустити 4G ще на 7 станціях, а саме Хрещатик, Площа Льва Толстого,  Олімпійська, Палац Україна та Палац спорту, Кловська та Печерська.

Решту станцій метро – до кінця цього року.