Мобільний інтернет четвертого покоління запустили ще на шести станціях столичного метро. Про це повідомляє пресслужба Міністерства цифрової трансформації, передає портал PromPolitInform.
«Тепер мобільним інтернетом четвертого покоління можна скористатися ще на 6 станціях київського метро та в тунелях між ними: Університет, Театральна, Контрактова та Поштова площі, Майдан Незалежності та Золоті Ворота», – йдеться у повідомленні.
4G зараз працює на 15 станціях.
Планується до кінця серпня запустити 4G ще на 7 станціях, а саме Хрещатик, Площа Льва Толстого, Олімпійська, Палац Україна та Палац спорту, Кловська та Печерська.
Решту станцій метро – до кінця цього року.
