Сумихіпром
Війська рф обстріляли завод «Сумихімпром». Стався витік аміаку
Вночі 21 березня російські війська обстріляли завод «Сумихімпром», стався витік аміаку. Наслідки аварії вже усунули. На підприємстві кажуть, що загрози немає. Про це повідомили у пресслужбі ДСНС, інформує портал PrоmPolitInform. Внаслідок обстрілу, заявили у Держслужбі
