Війська рф обстріляли завод «Сумихімпром». Стався витік аміаку

Промислова безпека 21.03.2022 / автор:
Війська рф обстріляли завод «Сумихімпром». Стався витік аміаку

Вночі 21 березня російські війська обстріляли завод «Сумихімпром», стався витік аміаку. Наслідки аварії вже усунули. На підприємстві кажуть, що загрози немає. Про це повідомили у пресслужбі ДСНС, інформує портал PrоmPolitInform.

Внаслідок обстрілу,  заявили у Держслужбі з надзвичайних ситуацій, що стався близько третьої ночі, пошкоджений один резервуар з аміаком.

«Станом на 05:00 спостерігався незначний витік аміаку», — зазначили у ДСНС.

Рятувальники осаджували аміачну хмару. На пошкоджений трубопровід наклали бандаж, загерметизували його.

Близько 8:00 аварію усунули.  Рятувальники роботу завершили, працівники заводу взялися відновлювати технологічний процес.

Жодної загрози населенню та довкіллю, стверджують у ДСНС, немає.