Вночі 21 березня російські війська обстріляли завод «Сумихімпром», стався витік аміаку. Наслідки аварії вже усунули. На підприємстві кажуть, що загрози немає. Про це повідомили у пресслужбі ДСНС, інформує портал PrоmPolitInform.
Внаслідок обстрілу, заявили у Держслужбі з надзвичайних ситуацій, що стався близько третьої ночі, пошкоджений один резервуар з аміаком.
«Станом на 05:00 спостерігався незначний витік аміаку», — зазначили у ДСНС.
Рятувальники осаджували аміачну хмару. На пошкоджений трубопровід наклали бандаж, загерметизували його.
Близько 8:00 аварію усунули. Рятувальники роботу завершили, працівники заводу взялися відновлювати технологічний процес.
Жодної загрози населенню та довкіллю, стверджують у ДСНС, немає.