відключення електрики

Про відсутність світла, тепла і води тепер можна повідомляти на лінію 112

Відтепер повідомити про відсутність світла, тепла і води в домівках можна на лінію 112, яка працює навіть за відсутності мобільного звʼязку. Про це, інформує Hromadske.ua, повідомив міністр внутрішніх справ Ігор Клименко, передає портал PromPolitInform. До роботи на лінії залучили додаткових операторів,