Володимир Кудрицький

Наступного тижня нестача електроенергії відчуватиметься впродовж усієї доби, – Володимир Кудрицький

Через спеку наступного тижня очікується дефіцит в енергосистемі України. Про це заявив голова «Укренерго» Володимир Кудрицький, повідомляє портал PromPolitInform. За його словами, з понеділка, 19 серпня, нестача електроенергії відчуватиметься упродовж усієї доби. «Наступний тиждень для української енергосистеми буде