Міністр аграрної політики і продовольства Павленко подав у відставку

Новини, Політика 30.01.2016 / автор:
Міністр аграрної політики і продовольства Павленко подав у відставку

Міністр аграрної політики і продовольства Олексій Павленко написав заяву про відставку і подав її до Верховної Ради України, передає ПромПолітІнформ.

“До прийняття рішення парламентом Мінагрополітики продовжує виконувати обов’язки, не зменшуючи темпи роботи”, – написав міністр у себе в Facebook.

Павленко нагадав, що саме фракція “Самопоміч” ухвалила рішення відкликати його з посади міністра.

“Рішення, жодним чином не пов’язано з моєю роботою на посаді міністра. Фракція дала високу оцінку діяльності команди Мінагрополітики та реформам, які ми почали впроваджувати разом з урядом”, – зазначив Павленко.

“Зусиллями Міністерства здійснена дерегуляції галузі. Відмінені 56 дозвільних документів і процедур, внесено понад 50 змін до законодавства. Результати відчули у 40000 підприємствах. Економічний ефект від дерегуляції експерти оцінюють близько 12 млрд гривень”, – заявив він.