Міністр аграрної політики і продовольства Олексій Павленко написав заяву про відставку і подав її до Верховної Ради України, передає ПромПолітІнформ.
“До прийняття рішення парламентом Мінагрополітики продовжує виконувати обов’язки, не зменшуючи темпи роботи”, – написав міністр у себе в Facebook.
Павленко нагадав, що саме фракція “Самопоміч” ухвалила рішення відкликати його з посади міністра.
“Рішення, жодним чином не пов’язано з моєю роботою на посаді міністра. Фракція дала високу оцінку діяльності команди Мінагрополітики та реформам, які ми почали впроваджувати разом з урядом”, – зазначив Павленко.
“Зусиллями Міністерства здійснена дерегуляції галузі. Відмінені 56 дозвільних документів і процедур, внесено понад 50 змін до законодавства. Результати відчули у 40000 підприємствах. Економічний ефект від дерегуляції експерти оцінюють близько 12 млрд гривень”, – заявив він.