Всі три енергоблоки Південно-Української атомної електростанції (ПУАЕС) припинили свою роботу.
Як повідомила сьогодні прес-служба АЕС, о 9:40 перший енергоблок відключили для проведення поточного ремонту. На ньому була виявлена несправність системи регулювання турбіни.
На АЕС також повідомляють, що другий енергоблок був відключений на поточний ремонт 21 березня для усунення несправностей в системі охолодження генератора.
Також за повідомленням енергетиків, на третьому енергоблоці з 6 березня триває капітальний планово-попереджувальний ремонт. За планами, він займе 98 днів.
Як підкреслюють на станції, радіаційна обстановка на ПУАЕС не перевищує норми.