атомна енергетика

Ліквідація державної монополії на атомну енергетику? У Міненерго вважають доцільним впровадження малих модульних реакторів

Міненерго створило міжвідомчу робочу групу, метою якої є розробка плану заходів щодо впровадження малих модульних реакторів (ММР). Про це, передає Zn,ua, повідомило Міненерго з посиланням на першого заступника міністра енергетики Артема Некрасова, який зробив відповідну заяву

інші матеріали розділу атомна енергетика

На Рівненській АЕС енергоблок аварійно відключився від мережі

У п’ятницю, 25 червня 2021 року, о 19:39 був відключений від мережі енергоблок №4 Рівненської атомної електростанції. Зокрема, з впливом на відключення блочних вимикачів зі спрацьовуванням аварійного захисту. Про це повідомляється на сайті підприємства, інформує


Президент України підписав указ про заходи щодо стабілізації ситуації в енергетиці

Президент України Володимир Зеленський підписав указ № 406/2020 «Про невідкладні заходи щодо стабілізації ситуації в енергетичній сфері та подальшого розвитку ядерної енергетики». Про це повідомляє пресслужба глави держави, інформує портал PromPolitInform. Що передбачається документом по стабілізації енергетичної галузі? Кабінет


Генерація енергії українськими АЕС впала до історичного мінімуму

Потужність генерації українських атомних електростанцій 10 травня впала до найнижчого в історії показника – 7,41 тис МВт, що становить лише 53% від загальної потужності атомної енергетики України – 13,84 тис МВт. Про це посилаючись на


Енергоатом продовжив ліцензію на експлуатацію енергоблоку ЗАЕС

Голова Державної інспекції ядерного регулювання України (ДІЯРУ) Григорій Плачков вручив генеральному директору Запорізької АЕС Олександру Остаповцю подовжену ліцензію на експлуатацію ядерної установки енергоблока №4 Запорізької АЕС, інформує прес-служба ДП НАЕК «Енергоатом». «Бажаю найбільшій АЕС України та Європи –


Південно-Українська АЕС відновила роботу після аварії на першому енергоблоці

Південно-Українська АЕС 23 березня о 23:26 підключила до енергосистеми країни перший енергоблок після проведення поточного ремонту несправності системи регулювання турбіни, – йдеться в повідомленні прес-служби ДП “НАЕК” Енергоатом”. Як повідомлялося, блок був відключений 23 березня