Якщо рахунки «Київенерго» і низки енергокомпаній країни не будуть розблоковані – опалювальний сезон може бути зірваний.
Про це заявив мер Києва Віталій Кличко в ефірі “5 каналу”.
«У 104-х енергокомпаній в різних областях України заблоковані рахунки. Зараз підготовка до опалювального сезону – коли йде заміна і ремонт труб, установка лічильників, – компанії не можуть виконувати, тому що немає коштів, а рахунки заблоковані», – цитує Кличка його прес-служба.
Мер додав, що з цього питання спілкується з прем’єр-міністром і віце-прем’єрами.
“Час минає. Нам потрібно готуватися до зими. Моє завдання – зробити все, щоб кожна квартира, кожен будинок в столиці мав тепло. Вихід із ситуації – розблокувати рахунки «Київенерго», – сказав Кличко.
Він зазначив, що це питання – в компетенції Кабміну.
«Я звернувся і до президента, сподіваюся, що найближчим часом ця ситуація буде врегульована», – підкреслив Кличко.