Київенерго
Нафтогаз підписав мирову з владою Києва
Київська міська держадміністрація та НАК «Нафтогаз України» підписали мирову угоду щодо передачі боргів ПАТ «Київенерго» до КП «Київтеплоенерго». Про це компанія повідомляє у Twitter, передає ПромПолітІнформ. «Десь за тиждень бойлерам можна дати відпочинок. Сьогодні підписали мирову
інші матеріали розділу Київенерго
Борг Києва за тепло перевалив за 5 мільярдів
Заборгованість столичних споживачів теплової енергії перед ПАТ “Київенерго” на 1 лютого 2018 року збільшилась на 466 млн грн – до 5,18 млрд грн, повідомили в ПАТ “Київенерго”. “Найбільшу заборгованість за тепло, опалення та гарячу воду
У Києві до кінця 2018 р. побудують дві сучасні електропідстанції
Банк «Аркада» до кінця 2018 р. побудує підстанцію (ПС) 110 кВ в столичному мікрорайоні Осокорки, повідомила прес-служба енергопостачальної компанії ПАТ «Київенерго». За інформацією «Київенерго» також в 2019 році планується розпочати будівництво ще однієї підстанції 110
У столиці подешевшали опалення та гаряча вода
З січня 2018 року у Києві змінилися тарифи на централізоване опалення та гаряче водопостачання. Про це інформує прес-служба компанії Київенерго, передає ПромПолітІнформ. Нові тарифи набули чинності з 31 грудня 2017 року. З 31 грудня 2017
Акціонери «Київенерго» створять оператора розподілу електроенергії
Акціонери ПАТ «Київенерго» вирішили виділити зі складу компанії оператора систем розподілу – ПрАТ «ДТЕК Київські електромережі», повідомила прес-служба компанії. Таке рішення прийнято на позачергових зборах 22 грудня. «Створена компанія буде здійснювати діяльність з розподілу електроенергії
Київ заборгував «Київенерго» 4 млрд грн
Сумарна заборгованість населення, підприємств і установ за опалення і гарячу воду перед ПАТ «Київенерго» станом на 1 грудня 2017 року становить 4 млрд грн. Як повідомив директор СВП «Київська енергопостачальна компанія» Андрій Таляр на брифінгу
